STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

POLANKA "B" - PASKOV 18 : 34 (6:17)

LOGOSTRZI.JPG
Vstup do jarní části soutěže se starším žákům "B" vůbec nevyvedl, když po hodně mdlém výkonu prohráli s hratelným soupeřem z Paskova. Kluci nám opět zahráli na nervy, když s absolutním nezájmem pouze přihlíželi, jak do naší branky padá v prvním poločase jeden gól za druhým. Něco udělat s nepříznivým stavem se rozhodli až v 52.minutě zápasu, kdy už na nějaký zvrat bylo opravdu pozdě. Je třeba konečně přenést tréninkové výkony a nasazení do zápasů, jinak budeme pro každého velmi snadnou kořistí i na jaře. Za nasezení a výkon musím tentokrát vyzvednout jen Pavla Gelnara a Miloše Mertu, kteří bojovali za každého stavu, a ostatní by se k nim měli příště určitě přidat. Nicméně chválím všechny, kteří pak ještě nastoupili za áčko, a velkým dílem se zasloužili o vítězství nad Klimkovicemi 42:11 (Dobřický 12, Gelnar Petr 4, Petruška 3, Gelnar Pavel 2, Merta 2).