STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

POLANKA "B" - ORLOVÁ 15 : 28 (3:15)

LOGOSTRZI.JPG
Při nedělním ránu nám kluci opět pěkně zahráli na nervy, když nastoupili do utkání proti Orlové ještě spící. Výsledkem byl opravdu děsný a protrpěný první poločas (3:15), kdy hra neměla ani hlavu, ani patu a s Jevou jsme se nemohly dočkat konce toho zlého snu. I když o poločase už nebylo daleko k tomu použít násilí :-), vystačily jsme si nakonec jen s hodně zvýšeným hlasem, což jak se později ukázalo, nakonec pomohlo. Ten, kdo přišel až na druhou půlku se musel asi hodně divit, jak družstvo, které dobře brání, běhá do rychlých útoků a vymýšlí pěkné akce v útoku, může prohrávat o 10 a více branek. Ano, u našich kluků je možné úplně všechno... Ve druhém poločase najednou všichni chtěli na hřiště, všichni byli správně nahecovaní a plní sil, lavička povzbuzovala... no všechno tak, jak by to mělo být, UŽ OD ZAČÁTKU ZÁPASU!!! Dnes nás v některých chvílích podrželi oba brankáři, ale nejvíc pochválit musím Miloše, který svým nasazením dnes předčil všechny. Ukázal se jako pravý univerzál, na každém postu zásoboval gólovými přihrávkami spoluhráče, sám několikrát skóroval a v obraně dělal, co mohl. Ostatní by si měli uvědomit, že jsou zápasy, které se fakt dají vyhrávat, určitě bychom všichni z nějakých bodíků měli radost, a zase by se nám dýchalo lépe!!!