STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

ORLOVÁ - POLANKA "B" 21 : 14 (11:6)

ORLOVÁ - POLANKA "B" 21 : 14 (11:6) - obrázek

ORLOVÁ - POLANKA "B" 21 : 14 (11:6) - obrázek

K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Orlové. S tímto soupeřem jsme se naposledy utkali předloni, kdy jsme ještě v soutěži mladších žáků prohráli 2:38 a 5:30, na turnaji pak prohráli 3:27. Proto jsme měli soupeři co vracet, ale úlohu jsme vzhledem k naší "výšce a síle" neměli jednoduchou. V prvé řadě bych se chtěla omluvit klukům, že jsem nedostatečně pohlídala zapisovatele a podepsala se pod výsledek, který nebyl správný. Nevím, zda to bylo úmyslně, ale obrali nás určitě o dva góly, takže i když po zápase svítilo na tabuli 21:16, v zápise je výsledek 21:14 a ten bohužel tedy platí. Příště si na podobné věci dám pozor. Takže ještě jednou se omlouvám, Peťa Gelnar nebo Milda dali gólů asi více.
K samotnému zápasu bych napsala to, že oproti minulému utkání jsme hráli od začátku a kluci opravdu bojovali, i když se ne vždycky dařilo. U některých je třeba krotit emoce, neboť se zbytečným rozčilováním jde výkon dolů, někteří se do příště naučí signalizaci rozhodčích, jinak mě už fakt asi klepne. Dnes jsme nezopakovali tak dravou obranu jako minulý týden - 1 hráč, i když dobře stavěný a s velkou ránou, což nás ale neomlouvá, nám nastřílel 14 gólů!!! Takže je jasné, na čem byla postavena hra soupeře :-) Tento hráč trestal gólem z trháku všechny naše chyby. Opět jsme neproměnili 3 sedmičky a zcela zúročit jsme nedokázali zase ani přesilovky, a to jsme dvakrát hráli 6:4! V útoku jsme se ale jinak opravdu snažili se prosadit a pokud bychom si tento výkon přenesli do dalších zápasů a ještě jsme zmenšili počet technických chyb, body na sebe nenechají dlouho čekat.

Sestava a branky (podle zápisu o utkání)::

Bodlák, Jaroš - Gelnar Petr 3, Merta 3, Petruška 2, Skotnica 2, Sýkora 2, Adamec 1, Dobřický 1, Gelnar Pavel, Homola, Palička
16.09.2012 20:32:13
Clarky
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one