STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

FRÝDEK-MÍSTEK "B" - POLANKA "B" 29 : 20 (16:9)

FM

FM

V dalším zápase jsme na soupeře sice opět nestačili, ale musím říct, že oproti minulému utkání se na naši hru dalo opravdu dívat. Kluci si bohužel nechali utéct začátek utkání - nastoupili až s přehnaným respektem proti soupeři, jehož hráči se přes zimu opravdu vytáhli (narozdíl od našich borců :-)), a brzo jsme prohrávali 3:11, a ani jsme nevěděli jak. Nicméně po time-outu nasadili kluci vyšší rychlostní stupeň a rázem skóre nevypadalo tak tragicky (8:12). Bohužel místo toho, abychom využili bezradnosti soupeře v této fázi utkání, jsme se dopustili úplně zbytečných technických chyb a poločas jsme ještě stihli prorát o 7 branek. Tento náskok se ukázal rozhodující, protože druhý poločas byl mnohem vyrovnanější, zlepšená obrana a variabilní hra v útoku přinášely další branky v soupeřově síti. Je škoda, že nás v tomto utkání vůbec nepodrželi brankáři, a že jsme Frýdku vyloženě odevzdali dva body, škoda. Dobrý výkon předvedl Dobr, který se na sebe nebál vzít zodpovědnost, a skvěle zahrál taky Patrik, který dokázal skórovat z křídla i tvořit hru na středu. Celkově ale musím všechny pochválit za bojovnost a za to, že nepřestali hrát ani za nepříznivého stavu. Je ale třeba nastupovat do utkání se sebevědomím, a ne hned s poraženeckou náladou. Doufám, že si kluci přenesou tréninkovou pohodu i do ostrých zápasů.