STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

TURNAJ POLANKA - 11.2.2011

TURNAJ POLANKA - 11.2.2011 - obrázek

TURNAJ POLANKA - 11.2.2011 - obrázek

V sobotu se v naší hale uskutečnil turnaj mladších žaček a žáků. Dva naše týmy se utkaly s dívčími družstvy Hrabůvky a HC Ostrava a s chlapci z Trnávky a Sokolu Ostrava. Na výsledky a hodnocení obou družstev se podívejte níže. Fotky najdete zde.

„A“ družstvo zdobil ve většině utkání dobrý výkon v obraně podpořený skvělým výkonem Davida v brance. V útoku jsme střídali dobré okamžiky s horšími, kdy nám chyběla především častější střelba z dálky a nevyvarovali jsme se tzv. erorů :-) kdy vystřelíme naopak úplně zbytečně v nejméně vhodnou dobu. Špatně také řešíme naše přesilovky, které společně se sedmičkami jsou spíš naše nevýhoda. Na tom musíme zapracovat. Celkově ale musím všechny pochválit, zdobí nás bojovnost ve špatně se vyvíjejících zápasech a kolektivní výkon. Áčko skončilo na 2. místě se stejným počtem bodů jako vítězný Sokol Ostrava, se kterým jsme ale měli horší vzájemnou bilanci.

Výsledky družstva Polanka A:

- Polanka B 17 : 7
- Trnávka 10 : 9
- S.Ostrava 6 : 7
- Hrabůvka 15 : 7
- HC Ostrava 12 : 10

Sestava a branky:

Jaroš – Polášek 16, Kaštovský 12, Skotnica 12, Gelnar Pavel 8, Sýkora 5, Foltýn 3, Petruška 2, Siročák 2, Bartošek, Hrubý, Kittner

„B“ družstvo se ve všech utkáních opíralo naopak o střelbu z dálky a hodně budeme muset zapracovat na obraně a uvolnění 1:1, které nám v rozhodujících chvílích chybí. Taky jsme zahodili několik míčů v tom nejméně vhodném čase, ale tyto taktické chyby souvisí s nevyhraností hráčů, pro které je druhé družstvo tou nejlepší školou. I toto družstvo ale musím pochválit, v žádném zápase nepolevili a hráli až do konce, i když síly ubývaly. Turnaj byl tak vyrovnaný, že o pořadí na 3.-5. místě nebylo rozhodnuto do poslední minuty posledního utkání našeho béčka s HC Ostrava, kdy v případě našeho vítězství bychom brali pohár za 3. místo. Bohužel jsme těsně prohráli a skončili pátí, kluci se neubránili slzičkám, ale i to k tomu patří, a příště se umístíme určitě výše.

Výsledky družstva Polanka B:

- Polanka A 7 : 17
- Hrabůvka 12 : 10
- Trnávka 12 : 11
- S. Ostrava 5 : 13
- HC Ostrava 15 : 17

Sestava a branky:

Beran, Bodlák – Gelnar Petr 21, Adamec 12, Božoň 7, Florek 5, Palička 3, Gelnar Adam 2, Homola 1, Hořák, Sláma, Slíva

Turnaj hodnotíme celkově velmi pozitivně. Na většině hráčů jde vidět poctivá práce a věřím, že v jarních odvetách mistrovských utkání budeme se soupeři držet krok více, než tomu bylo na podzim. Do turnaje se zapojili i čtyři minižáci, kteří s přechodem na velkou házenou neměli žádný problém a byli platnými hráči obou družstev. Závěrem chci poděkovat všem rodičům, kteří s námi strávili v hale celou sobotu, pomohli se zápisem a se vším, co bylo potřeba, a všem maminkám, které si daly tu práci a upekly nám zásoby na celou sobotu. DĚKUJEME!!!

12.02.2012 15:09:11
Clarky
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one