STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013
POLANKA CUP 2012 - obrázek

POLANKA CUP 2012 - obrázek

Polanka Cup znamená pro všechny každý rok tečku za házenkářskou sezónou. S tímto družstvem je to už třetí rok, co jsme byli schopni poskládat dvě družstva a tak mohli všichni zakončit své celoroční házenkářské snažení více na hřišti, a ne na střídačce. Také bylo důležité si před šesti týdny odpočinku ještě pořádně zahrát a nasbírat, pro některé poslední, zkušenosti v kategorii mladších žáků. Ani jedno družstvo tentokrát nedosáhlo na medaili, nicméně byla utkání, za které se kluci nemuseli stydět. Ale nebyli bysme to my, kdyby naopak nebyly zápasy, na které bychom nejradši zapomněli :-) Nicméně šesté a jedenácté místo (v naší kategorii startovalo 14 družstev) můžeme považovat za dobrá umístění, protože jak jsme mohli vidět, družstva, která se umístila na bedně, byla opravdu úplně někde jinde, fyzicky i herně. Přesto jsme i s pozdějšími vítězi a dalšími medailisty odehráli solidní utkání a věříme, že se nám příští rok bude dařit lépe. Všem děkuji za zodpovědný přístup k turnaji a bezproblémový průběh po celou dobu konání. Výsledky najdete v článku.
PRAGUE HANDBALL CUP  - obrázek

PRAGUE HANDBALL CUP - obrázek

Ve dnech 5.-9.4.2012 se přihlášení mladší žáci zúčastnili tradičního turnaje Prague Handball Cup. Po sportovní stránce jsme se v tyto dny nepotkaly s formou a asi jsme na pár dní zapomněli i všechno to, co jsme se doteď naučili, ale kluci o tom ví svoje a já to více komentovat nebudu, neboť se mi při vzpomínce na některé zápasy zase zvedá tepová frekvence (myslím, že výsledky mluví samy za sebe). Co se ale týče chování apod., tak s kluky nebyl žádný problém, užili jsme si bowling, Matějskou pouť, McDonaldy, KFC apod., podívali jsme se na Petřín, Karlův most a Hradčany, povozili jsme se metrem a každý má určitě spoustu zážitků. Škoda, že jsme neuhráli lepší výsledky, snad příště. Fotogalerie je umístěna na adrese http://minizaci-polanka.rajce.idnes.cz/PHC_2012/.

Výsledky:

DTJ Polanka

- SVČ Ledeč (CZE)          3 : 17
- HBC Strakonice (CZE)   8 : 16
- HK Køge II (DEN)          8 : 10
- MŠK P. Bystrica (SVK)   4 : 17
-
Sandhausen (GER)     10 : 22
- IK Savehof IV (SWE)   10 : 21

- HC Utena (LIT)            10 : 13
TURNAJ POLANKA - 11.2.2011 - obrázek

TURNAJ POLANKA - 11.2.2011 - obrázek

V sobotu se v naší hale uskutečnil turnaj mladších žaček a žáků. Dva naše týmy se utkaly s dívčími družstvy Hrabůvky a HC Ostrava a s chlapci z Trnávky a Sokolu Ostrava. Na výsledky a hodnocení obou družstev se podívejte níže. Fotky najdete zde.
TURNAJ OSTRAVA - 28.-29.1.2012 - obrázek

TURNAJ OSTRAVA - 28.-29.1.2012 - obrázek

O víkendu 28.-29.1.2012 se áčko zúčastnilo turnaje pořádaného Sokolem Ostrava. Ve stejném termínu hrálo béčko v Brušperku, postihly nás zranění, nemoci a rodinné akce, a proto jsme v sobotu bojovali pouze s jedním hráčem na střídání. Kluci ale ukázali bojovnost a chuť se poprat o výsledky.

TURNAJ BRUŠPERK - 28.1.2012 - obrázek

TURNAJ BRUŠPERK - 28.1.2012 - obrázek

V sobotu 28.1.2012 absolvovali hráči „B“ družstva přípravný turnaj v Brušperku. Účastníky turnaje bylo začínající mladé družstvo Valašského Meziříčí, silná běhavá Trnávka, ostaršený rival z Krmelína a starší žačky Hlučína. I když jsme dosáhli pouze na jedno vítězství, na každém utkání bylo vždy něco pozitivního.

TURNAJ VELKÁ BYSTŘICE - obrázek

TURNAJ VELKÁ BYSTŘICE - obrázek

O víkendu 26.-27.11.2011 se 14 mladších žáků zúčastnilo turnaje ve Velké Bystřici. Během dvou dní jsme odehráli 7 utkání hraných 2x15 minut, takže jsme kromě nasbírání herních zkušeností také trošku poškádlili fyzičku. S bilancí 4 prohry a 3 výhry jsme nakonec obsadili 5. místo, ale nutno podoknout, že jsme neutrpěli žádný debakl a předvedli jsme, že když se soustředíme, plníme taktické pokyny a máme taky trochu potřebného štěstí, můžeme dobře hrát s každým. Výkon družstva byl zcela kolektivní, což se nám s Jevou líbí a jsme rády, že se nemusíme bát poslat na hřiště kohokoli. Všichni hráči si za předvedené výkony zaslouží pochvalu a obě věříme, že si po podzimní sezóně hráči trošku zvedli sebevědomí a přenesou dobré výkony do jarních odvet. Družstvo zdobila p ocelý turnaj bojovnost, kdy ani za nepříznivého stavu kluci utkání nevypustili a vždy bojovali o každý míč až do konce. Středomoravské ovzduší svědčilo hráčům i co se střelby sedmiček týče, protože - světe div se - za celý turnaj jsme neproměnili jen 3 z celkového počtu asi 15, a v utkání o  umístění jsme po remíze v základní hrací době na sedmičky dokonce vyhráli :-) tak snad se to konečně zlomilo :-) Fotogalerie zde.

Výsledky:
 
Polanka:

 - Kopřivnice         10 : 14
 - V.Bystřice "B"    20 : 5
 - V. Bystřice "A"     8 : 15
 - Wielun´             12 :  17
 - Žeravice            11 : 5
 - UP Olomouc       12 : 17
 - Žeravice            10 : 10, 3:2 na sedmičky
Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Přípravu na novou sezónu završili mladší žáci na turnaji v Prostějově. V konkurenci devíti týmů jsme obsadili nepopulární čtvrtou příčku, ale všichni jsme si zahráli a to je nejdůležitější. Jak jsme si vedli si můžete přečíst níže, podívejte se i na fotogalerii.
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one