STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

Vánoční turnaj - výsledky

Vánoční turnaj - výsledky - obrázek

Vánoční turnaj - výsledky - obrázek

Sobotu 11.12.2010 jsme strávili v hale Dopravního učiliště ve Vítkovicích, kde se konal 1. ročník Vánočního turnaje ostravských družstev. Níže se můžete podívat, jak si na tomto turnaji vedla všechna naše družstva. Fotogalerii pak najdete zde.

  Děkujeme všem rodičům, kteří se na nás přišli podívat, za podporu a doufáme, že nám zachovají svou přízeň i v roce 2011!!!

V kategorii C bojovali v miniházené 4+1 naši nejmladší házenkáři, kteří sice podlehli všem svým soupeřům, ale výsledky v této kategorii nejsou vůbec důležité. Všichni hráči a hráčky nechali na hřišti své maximum a jde vidět, že se zápas od zápasu lepší. Nejvýrazněji se prosadil Šimon Siročák, který se čím dál více snaží i uvolňovat své spoluhráče, kterým ale zatím chybí odvaha více střílet. Věříme, že na soutěžních turnajích v lednu budou už všichni odvážnější a listina střelců se rozšíří J

 Výsledky Polanka C:

-         Sokol Ostrava 12 : 22 (8:11)

-         Sokol Hrabůvka 9 : 14 (6:8)

-         Sokol Poruba 5 : 15 (4:8)

 Sestava a branky:

Šimon Siročák 21, Terka Riedlová 2, Ondra Sláma 2, Tomáš Hrubý 1, Evča Neuvirtová, Matyáš Hrubý, Štěpán Švancer

 Nejblíže k vítězství na turnaji byli minižáci hrající ve skupině B. Všech 5 bojovníků musíme pochválit především za výdrž, protože jako jediní nastupovali ve dvou kategoriích a všechny zápasy B skupiny odehráli bez střídání. Po vítězství nad družstvy z Hlučína a Hrabůvky si ve finále zahráli s Ostravou. Na silovější a větší hráče nám v posledním zápase dne už scházely síly, ale se soupeřem jsme drželi krok a bojovali až do samého konce. Výborné výkony předváděl Kuba Foltýn v brance, nejlepším střelcem B skupiny se po zásluze stal Vojta Polášek. Renda Galdia se blýskl několika parádními útočnými akcemi, Danča Kortusová se zaskvěla v obraně a Tomík Hrubý statečně bojoval jak v této, tak ve skupině C a zaslouží velkou pochvalu.

 Výsledky Polanka B:

-         HC Hlučín 23 : 8 (10:3)

-         Sokol Hrabůvka 19 : 11 (10:3)

-         Sokol Ostrava 16 : 18 (8:12)

 Sestava a branky:

Vojta Polášek 22, Kuba Foltýn 13, Renda Galdia 12, Danča Kortusová 7, Tomáš Hrubý 2, Ondra Sláma 2

 Mladší žáci „B“ obsadili v kategorii A třetí místo. Po hodně nepovedeném výkonu v prvním zápase, kdy jsme se nebyli schopni vůbec prosadit v útoku a přístup k zápasu byl hodně odevzdaný, bylo třeba ze strany trenérů zvýšit hlas. To na hráče asi „udělalo dojem“ a ve druhém utkání předvedli všichni do jednoho bojovný výkon a konečně bylo vidět, že netrénujeme zbytečně. Se Sokolem Ostrava jsme prohráli o jedinou branku a k vítězství nám chyběl opravdu jen kousíček a pár kil a centimetrů navíc. V tomto zápase nás konečně podržel brankář David Jaroš, který byl později vyhlášen nejlepším brankářem turnaje!!! Pozitivem tohoto utkání také bylo, že se na 12 gólech podílelo hned 7 hráčů! Poslední utkání s Hrabůvkou jsme měli od začátku pod kontrolou a na všech hráčích bylo vidět, že si chtějí dát rychle gól. Z rychlosti pramenily i některé špatné přihrávky, ale celkový dojem (zvlášť ze zisku míčů při osobní obraně a přechod do útoku) byl moc dobrý. Vítězství nás všechny zahřálo u srdce J a věříme, že si hráči přenesou výkony z posledních dvou zápasů roku 2010 do roku dalšího.

 Výsledky Polanka A:

-         HC Ostrava 3 : 13 (2:5)

-         Sokol Ostrava 12 : 13 (8:8)

-         Sokol Hrabůvka 25 : 11 (12:4)

 Sestava a branky:

David Jaroš – Honza Kaštovský 12, Petr Gelnar 7!, Kuba Foltýn 7, Vojta Polášek 5, Dan Florek 4, Matěj Bodlák 1, Renda Galdia 1, Pavel Gelnar 1, Danča Kortusová 1

20.12.2010 12:13:38
Clarky
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one