STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013
TURNAJ PROSTĚJOV - obrázek

TURNAJ PROSTĚJOV - obrázek

Doplněna fotogalerie - odkaz na konci článku

Ve dnech 27.-28.8.2010 se mladší žáci zúčastnili turnaje v Prostějově. Ve velmi kombinované sestavě (2 hráči ročníku 1998, tři r. 1999 a tři minižáci) jsme sice obsadili poslední místo, ale 150 odehraných minut v pěti zápasech nám už nikdo nevezme :-).  Jak jsme si vedli si můžete přečíst níže.
Sahali jsme dokonce i po bodech, a to v zápasech s Juliánovem "B" a domácím Prostějovem, k výhrám nám ale chyběla přesnější muška a chuť střílet góly :-) V dalších zápasech jsme se sice snažili, bojovali až do konce, ale větší a silnější soupeři byli opravdu nad naše síly. Mrzet nás může jen zbytečně vysoká prohra s celkovým vítězem turnaje z Ivančic. I z tohoto zápasu jsme si ale vzali ponaučení a v dalším průběhu turnaje jsme se snažili se podobných chyb vyvarovat. To se nám někdy dařilo více, někdy méně, ale jsme opravdu na začátku a úspěchy se v budoucnu jistě dostaví :-) Velkou pochvalu za odvahu zaslouží Renda s Patrikem, kteří, ač normálně nechytají, nastoupili do branky. Věřím, že příště s námi na turnaj jeden ze tří brankářů odcestuje i přesto, že jsou prázdniny! Za reprezentaci klubu a bezproblémový průběh turnaje ale chválím všechny a za bezpečný odvoz i dovoz :-) děkuji všem spolehlivým řidičům!!!

Naše výsledky:

Polanka

- Prostějov      10 : 14
- Ivančice       3 : 26
- Juliánov "B"   14 : 19
- Juliánov "A"   9 : 18
- Olomouc       4 : 17

Sestava a branky:

Denis Harabiš 17, Matěj Švancer 8, Adam Tomašovský 6, Vojta Polášek 4, Míša Kováčová 2, Patrik Sýkora 2, Matěj Šebesta 1, René Galdia

Za fotky, které najdete zde, děkuji Anetce Korčákové !!!
28.08.2010 19:55:28
Clarky
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one