STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B" V ORLOVÉ

TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B" V ORLOVÉ - obrázek

TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B" V ORLOVÉ - obrázek

V sobotu 15.1.2011 se mladší žáci "B" a minižáci zúčastnili turnaje v Orlové. I když jsme opět obsadili poslední příčku, všichni si po vánoční pauze zase zahráli ostré zápasy a to byl účel.

Až na odevzdaný výkon v prvním zápase, který nám jako tradičně nevyšel, se kluci a holky snažily. S pozdějším vitězem turnaje jsme prohráli vysoko 3:27, a to se o dva góly postarala minižačka Danča, která stále více ukazuje, že je platným členem nejen v miniházené, ale i v házené klasické. V dalších zápasech to už bylo úplně o něčem jiném,  je jen škoda, že zlepšeným výkonům musí vždy předcházet důrazná výtka ze strany trenérů. V dalších dvou zápasech jsme se statečně prali hlavně s výškovou a silovou převahou soupeřů, kteří, ač jsme se hodně snažili, balón do naší branky prostě dostali :-). Za výkony v zápasech se ale nemusíme stydět, dostávali jsme se do šancí mnohem častěji než v předchozích utkáních, o čem svědčí i množství přešlapů :-), ale příště si už dáme určitě pozor a góly nám budou uznány :-). Rychlejší byl i přechod do útoku a dobrý výkon předvedl i David v bráně. Škoda posledního utkání, do kterého kvůli zranění palce nemohl nastoupit náš nejlepší střelec Petr Dobřický, kterému přejeme rychlé uzdravení!!! Jeho góly nám hodně chyběly, ale ostatní hráči se snažili jej zastoupit. Více méně se jim to podařilo, bohužel jsme opět narazili na naší největší slabinu, a tou je proměňování sedmiček. V tomto zápase jsme zahodili 3, v celém turnaji potom 8 z deseti pokusů !!!To už je na nás trenéry opravdu moc :-) ale snad se to brzy zlomí. Jak už jsem psala na začátku, zahráli si všichni hráči a to je nejdůležitější. Věřím, že na dalším turnaji 19.2. v Ostravě už budem kompletnější, kvůli zranění nebo nemoci muselo včera zůstat doma sedm hráčů.

Výsledky DTJ Polanka:

- Orlová 3 : 27 (2:13)
- HC Ostrava žačky 4 : 9 (1:2)
- Krmelín 10 : 16 (6:7)
- Sokol Ostrava 4 : 7 (2:3)

Sestava a branky:

David Jaroš - Kryštof Bartošek, Matěj Bodlák, Petr Dobřický 9, Kuba Foltýn 2, Danča Kortusová 3!!!, Míša Kováčová, Miloš Merta 2, Danek Petruška, Vojta Polášek 2, Patrik Sýkora 3, Matěj Šebesta
25.01.2011 12:30:23
Clarky
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one