STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

TURNAJ HRÁČŮ ROČNÍKU 1999 A 2000 - ROŽNOV - 20.3.2011

TURNAJ HRÁČŮ ROČNÍKU 1999 A 2000 - ROŽNOV - 20.3.2011 - obrázek

TURNAJ HRÁČŮ ROČNÍKU 1999 A 2000 - ROŽNOV - 20.3.2011 - obrázek

I neděle patřila turnaji, tentokrát jsme se vydali do Rožnova, kde jsme konečně změřili síly se stejně "statnými" soupeři, i když i o rok mladší hráči nás výškově v podstatě převyšovali :-) Stejně jako v našem podání vždy ani dnes nebyly důležité výsledky - hlavní je, že jsme si všichni dostatečně zahráli a jak jsme dopadli? Na to se podívejte v článku. Fotogalerii najdete tady.
Šest hráčů ročníku 1999 a stejný počet "dvoutisícovek" započal turnaj zápasem s "obry" týmu Rožnova 1999. Vyrovnaný stav byl pouze ve 2. minutě utkání (1:1), potom soupeř nasadil vyšší rychlostní stupeň a tomu jsme nestačili. V obraně jsme se báli někoho ubránit, v útoku nám to taky moc nešlo a tak byla na světě první prohra, i když jsme se fakt snažili :-). Do druhého utkání proti holkám z Lesany jsme také nevstoupili dobře. Po důraznějších pokynech z lavičky jsme ale začali poctivě bránit a i přechod do útoku byl rychlejší. Odhodili jsme strach něco vymyslet v útoku a naráz bylo 20 sekund do konce utkání a my drželi remízu se statnějšími soupeřkami. Jeden bod ale nestačil Danku Florkovi, který se stal hrdinou zápasu a po pěkné, přesně zakončené individuální akci nám vystřelil body dva :-) Uspokojeni předchozí výhrou jsme dobře nezačali ani zápas s Rožnovem 2000. Zbrklé střely, nepřesné přihrávky a opět nulová obrana znamenaly stav 0:3, 1:5 apod. Naštěstí jsme nesložili zbraně a začali jsme plnit to, co se po nás chtělo. Zrychlená hra v útoku a přesnější střelba přinesla své ovoce, podařilo se nám vyrovnat a v závěru šikovnému a běhavému soupeři odskočit. Lví podíl měl na tomto výsledku tentokrát Honza, který přispěl sedmi brankami. Poslední zápas pro nás znamenal boj o druhé místo, o kterém se nám před samotným turnajem ani nesnilo :-) Klukům z házenkářské bašty ze Zubří jsme sice "nasázeli" 12 branek, o které se zaloužilo dokonce 8!!! hráčů, na vítězství to ale nestačilo. Soupeř využíval našich chyb v útoku (a že jich postupem času a ubývajícími silami přibývalo) a dával jednoduché branky z trháků. Na ty jsme nedokázali odpovědět a prohra nás odsunula na místo třetí, které je ale pro nás opravdovým úspěchem. Pro některé hráče to bylo vůbec první setkání s "velkou" házenou, a věřím, že všichni jsou povzbuzeni  dnešními výhrami do dalších tréninku a zápasů, aby  dalších jen přibývalo. Pochvalu zaslouží všichni, kteří se turnaje zúčastnili!

Výsledky:

Polanka
- Rožnov 1999     5 : 15
- Lesana Zubří     9 : 8
- Rožnov 2000   14 : 10
- HC Zubří           12 : 15
 
Sestava a branky:

Matěj Bodlák - Honza Kaštovský 12, Kuba Foltýn 8, Ondra Božoň 7, Dan Florek 6, Theodor Beran 2, Pepa Palička 2, Michal Hořák 1, Danča Kortusová 1, Míša Kováčová 1, Kryštof Bartošek, Dan Petruška
20.03.2011 18:48:33
Clarky
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one