STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

HOLIDAY CUP ZLÍN 2010

HOLIDAY CUP ZLÍN 2010 - obrázek

HOLIDAY CUP ZLÍN 2010 - obrázek

Opravdu jen torzo mladších žáků se tento víkend vydalo do Zlína na první přípravný turnaj. První ročník HOLIDAY CUPu pro chlapecká družstva byl poznamenán drobnými organizačními chybkami, které ale k zabíhání nových turnajů patří. Po sportovní stránce splnil turnaj účel, když jsme za 3 dny odehráli 7 utkání.
Všichni hráči (a hráčka), kteří do Zlína odcestovali, mají můj velký obdiv. Po celý víkend nám totiž přálo počasí více, než bychom si sami přáli a družstvo odehrálo celý turnaj v neskutečném vedru v podstatě bez střídání. Zvlášťe v posledních sobotních utkání si všichni sáhli na samé dno svých sil a i když se nám vždycky nedařilo, snažili jsme se bojovat až do konce. Turnaj odhalil samozřejmě naše nedostatky, ale zároveň i cestu, kterou bychom se mohli dále ubírat :-) A jak jsme vlastně dopadli? Turnaje se zúčastnilo 8 družstev a v systému zápasů každý s každým (2x15 minut) jsme obsadili 5. místo, pouze o skóre, které mělo lepší družstvo z Bojnic. Výsledky všech zápasů zveřejním, až budou zveřejněny na stránkách turnaje :-) Stejně tak si chvilku počkejte na počet branek našich sedmi ostrostřelců :-) Míši, Danka, Davida, Honzy, Matěje, Adama a Denise. V brance podal spolehlivý výkon Dušan.

Naše výsledky:

DTJ Polanka:


- KH Kúpele Bojnice "B" 13 : 3

- KH Kúpele Bojnice "A" 12 : 12
- HCB Karviná "B" 13 : 10
- TJ Sokol Luhačovice 13 : 14
- HC Zlín 16 : 7
- TJ Sokol Ostrava 8 : 15
- HCB Karviná "A" 7 : 11

Konečné pořadí turnaje:


1. TJ Sokol Ostrava

2. HCB Karviná "A"
3. TJ Sokol Luhačovice
4. HK Kúpele Bojnice "A"
5. DTJ Polanka
6. HC Zlín
7. HCB Karviná "B"
8. HK Kúpele Bojnice "B"

Turnaj se hrál i v kategorii starších žáků. Naši spoluhráči obsadili v konkurenci dalších šesti týmů rovněž 5. místo. Stejně jako v kategorii mladšího žactva zvítězili i starší žáci TJ Sokol Ostrava. Cenu pro nejlepšího brankáře si domů odvezl náš Vojta Šťáva. Gratulujeme!!!
22.08.2010 22:19:52
Clarky
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one