STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013
MINHÁZENÁ 4+1 - DĚTSKÝ DEN - obrázek

DOPLNĚNA FOTOGALERIE - zde

Šanci předvést se dostali na Polanka Cupu a finále Polanka Children´s Cupu i naši nejmenší. Hráči a hráčky ročníků narození 2001 a mladší se poprvé utkali se sobě rovnými soupeři v pátek na fotbalovém hřišti, kde v kategorii 1. a 2. tříd ZŠ sehráli 4 utkání. Z každého vstřeleného gólu měli velkou radost, stejně tak, když gólu v brance zabránili nebo se povedl nějaký obranný zákrok J

Další minuty nahráli hráči přípravky a minižáků v sobotu na Dělňáku, kde absolvovali dalších 5 zápasů v rámci turnaje 4+1. Po odhlášení dvou družstev Poruby jsme místo dvou našich družstev sestavili 4. Nejmladší zůstali pohromadě jako Polanka III, jen občas jim pomohli dva starší spoluhráči. Někteří hráči z přípravky naopak doplnili starší spoluhráče a získávali házenkářské zkušenosti „pod jejich dohledem“ J ve družstvech Polanka I a II. Turnaj byl určen pro ročníky 2000 a mladší popřípadě začínající 99ky, přesto se bohužel našly výjimky, které smysl tohoto turnaje nepochopily. Tým Polanka IV byl složen z ostřílených minižáků 99tek a proto hrál mimo soutěž, toto „opatření“ se ale později ukázalo jako úplně zbytečné, když jeden z pohárů si stejně odneslo starší družstvo. Těšit nás může naše čisté svědomí, lepšího umístění našich mladších minižáků (2000) a prvního místa 99tek však už nedocílíme. Určitě ale ještě získáme spoustu pohárů, medailí, dortíků apod.

POLANKA CUP 2010 JE MINULOSTÍ - obrázek

Od pátku 11.6. do neděle 13.6. patřila Polanka házenkářům. Již 16. ročníku tradičního turnaje se zúčastnilo 29 družstev ve čtyř kategoriích. V rámci sobotního Dětského dne proběhl i turnaj 4+1. Podívejte se, jak se nám vedlo. O turnaji 4+1 se dočtete v samostatném článku.

Do házenkářských bojů se letos zapojilo !!!29!!! hráčů našeho družstva – 10 z přípravky a 19 z minižáků. Přípravka bojovala v pátek na turnaji Školní ligy Polanka Children´s Cup, další zápasy si naši nejmladší vyzkoušeli i v sobotu na dětském dni. Minižáci se rozdělili na dvě družstva, která soutěžila v kategorii MINI 6+1. Zápasy (každé družstvo odehrálo 6 utkání) trvající 2x15 minut daly možnost ukázat své umění všem hráčům. Každý hráč, který nastoupil ve všech 6ti zápasech, tak strávil na rozpáleném hřišti zhruba 150 minut.