STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013
Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Pro ty, kteří nestihli reportáže z Polanka Cupu, uvádím

příslušné odkazy.

Kamerám neušlo mnoho známých tváří :-)

RTA Zprávy z regionů - zde - vyberte příspěvek ze dne

13.6.2011 (vpravo ve vyhledávači)

Události v regionech - zde - 17.6.2011 v čase cca 13:05

TURNAJ 4+1 V RÁMCI DĚTSKÉHO DNE - obrázek

TURNAJ 4+1 V RÁMCI DĚTSKÉHO DNE - obrázek

V rámci Polanka Cupu se tradičně konal turnaj nejmenších v miniházené 4+1. Kromě třech našich družstev k nám zavítala družstva HC a Sokolu Ostrava, Poruba a Opava. V zápasech hraných 1x9 minut jsme mohli vidět vyrovnané duely, více navrch ale měla družstva Polanka III a Opava, kde startovali hráči ročníku 2000, zatímco většina hráčů dalších družstev byla mladších. Radost z miniházené se na dvou hřištích dala krájet, na pěkné fotografie, za které děkuji Aleně Psotové, se můžete podívat zde. Výsledky, které ale nebyly důležité, najdete v tabulce pod článkem. Za více než dvouhodinové snažení si každý účastník odnesl pamětní medaili a věříme, že všechny malé házenkáře přivítáme v Polance za rok zase.

POLANKA CUP 2011 - minižáci - obrázek

POLANKA CUP 2011 - minižáci - obrázek

Poslední turnaj této sezóny mají za sebou minižáci, kteří v domácím prostředí vybojovali bronzové medaile . Tým složený z končících minižáků (ročník 2000) a posil z přípravky:-) se v konkurenci dalších šesti týmů neztratil a udělal radost jak trenérkám, tak rodičům, kteří vytvářeli po celý turnaj skvělou atmosféru.

POLANKA CUP 2011 - mladší žáci "B" - obrázek

POLANKA CUP 2011 - mladší žáci "B" - obrázek

Poslední zápasy na turnaji odehráli i mladší žáci „B“. U tohoto družstva bylo po celou sezónu nejdůležitější získávat zkušenosti a dávat stejnoměrně prostor všem hráčům, a tímto jsme se řídili i na Polanka Cupu. Družstvo obsadilo 10. místo a věříme, že příští rok se vyhoupne na přední příčky.

Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one