STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

ČESKO - SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 4. turnaj

ČESKO-SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 4. turnaj - obrázek

ČESKO-SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 4. turnaj - obrázek

Ve velmi kombinované sestavě jsme v sobotu 12.2. vyrazili do Topol´čan, kde jsme sehráli 4. kolo česko-slovenské ligy mladších žáků.

Družstvo složené z pěti hráčů áčka, z brankáře z béčka a ze třech minižáků bojovalo statečně, ale na lepší než poslední místo to bohužel tentokrát nestačilo. Nedokázali jsme se vyrovnat s osobní obranou na Danka, k lepším výsledkům nám chyběly přesnější přihrávky , mnoho míčů taky zbytečně skončilo v rukách soupeřů, kterým jsme tak dali možnost jednoduše skórovat a v neposlední řadě byla naše obrana až moc „benevolentní“. Ne všechny zápasy jsme ale museli prohrát – dobře bylo rozehrané utkání s Karvinou, větší vůle po vítězství nám chyběla v zápase proti Bojnicím a v utkání s Kopřivnicí jsme zařadili vyšší rychlostní stupeň až v závěru utkání. Hráčům nemůžeme odepřít snahu, ale určitě mají na víc, než v některých fázích zápasu předvádějí. Věříme ale, že s přibývajícími centimetry a kily (protože např. hráči z Považské Bystrice jsou v tomto ohledu úplně někde jinde – viz foto J ) a herními zkušenostmi se budeme pomalu zlepšovat a jednou soupeřům porážku oplatíme. Samo to ale nepřijde, takže musíme dále poctivě trénovat!!! Pár fotek z turnaje najdete zde.

Sestava a branky, výsledky:

David Jaroš – Danek Korčák 15, Adam Tomašovský 10, Denis Harabiš 9, Patrik Sýkora 7, Matěj Skotnica 6, Vojta Polášek 4, Renda Galdia 3,  Kuba Foltýn

18.02.2011 09:51:21
Clarky
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one