STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

ČESKO - SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 5. turnaj

ČESKO - SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 5. turnaj - obrázek

ČESKO - SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 5. turnaj - obrázek

Ani v domácím prostředí se nám v česko-slovenské lize nepodařilo ve středu 16.2.2011 uhrát lepší výsledek, než opět poslední místo.

Opět jsme hráli v trochu jiném složení, ale do této soutěže jsme se přihlásili právě proto, abychom dali prostor co největšímu počtu dětí. Loňští minižáci hrající nyní za „B“ družstvo se ve velké házené pořád spíše rozkoukávají a snaží se překonat vetší soupeře a vzdálenosti, než na které byli zvyklí. Získané herní zkušenosti se v jejich hře jistě co nevidět projeví. Starší hráči trošku neunesli tíhu zodpovědnosti, když v klíčových okamžicích i oni chybovali, a tak jsme se ani tentokrát nemohli radovat z jediného vítězství. Škoda prohraného zápasu s Bojnicemi, kdy nás postihl absolutní výpadek, určitě jsme tentokrát měli i na Kopřivnici a Topol´čany. Výkon celého družstva lze celkově ohodnotit jako ospalý, ale nutno uznat, že se družstvo dlouhodobě potýká s nemocemi či zraněním, které hráče vždycky oslabí. Pozitivní byl ale výkon brankáře Matěje Bodláka, který chytá teprve měsíc, určitě neudělal ostudu a je příslibem do budoucna. Na fotogalerii se můžete podívat tady. Chuť si můžeme spravit na závěrečném turnaji, který se uskuteční v neděli 27.2. v Kopřivnici.

Sestava a výsledky:

Matěj Bodlák, David Jaroš – Pavel Gelnar, Petr Gelnar, Denis Harabiš 13, Danek Korčák 27, Danča Kortusová, Miloš Merta 1, Matěj Skotnica 5, Honza Skřehot 2, Patrik Sýkora 3, Adam Tomašovský 2, Ríša Trybula 2

18.02.2011 10:31:02
Clarky
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one