STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013
Střelci  ČSL- konečné  - obrázek

Střelci ČSL- konečné - obrázek

ČESKO - SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 6. turnaj - obrázek

ČESKO - SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 6. turnaj - obrázek

Poslední turnaj ČS ligy mladších žáků 2010/2011 se konal v Kopřivnici. Na tomto turnaji jsme získali dva body za vítězství s Bojnicemi, od celkového posledního umístění (součet všech šesti turnajů) nás to ale nezachránilo. Na fotogalerii z Kopřivnice se můžete podívat tady.
ČESKO - SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 5. turnaj - obrázek

ČESKO - SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 5. turnaj - obrázek

Ani v domácím prostředí se nám v česko-slovenské lize nepodařilo ve středu 16.2.2011 uhrát lepší výsledek, než opět poslední místo.

Opět jsme hráli v trochu jiném složení, ale do této soutěže jsme se přihlásili právě proto, abychom dali prostor co největšímu počtu dětí. Loňští minižáci hrající nyní za „B“ družstvo se ve velké házené pořád spíše rozkoukávají a snaží se překonat vetší soupeře a vzdálenosti, než na které byli zvyklí. Získané herní zkušenosti se v jejich hře jistě co nevidět projeví. Starší hráči trošku neunesli tíhu zodpovědnosti, když v klíčových okamžicích i oni chybovali, a tak jsme se ani tentokrát nemohli radovat z jediného vítězství. Škoda prohraného zápasu s Bojnicemi, kdy nás postihl absolutní výpadek, určitě jsme tentokrát měli i na Kopřivnici a Topol´čany. Výkon celého družstva lze celkově ohodnotit jako ospalý, ale nutno uznat, že se družstvo dlouhodobě potýká s nemocemi či zraněním, které hráče vždycky oslabí. Pozitivní byl ale výkon brankáře Matěje Bodláka, který chytá teprve měsíc, určitě neudělal ostudu a je příslibem do budoucna. Na fotogalerii se můžete podívat tady. Chuť si můžeme spravit na závěrečném turnaji, který se uskuteční v neděli 27.2. v Kopřivnici.

Sestava a výsledky:

Matěj Bodlák, David Jaroš – Pavel Gelnar, Petr Gelnar, Denis Harabiš 13, Danek Korčák 27, Danča Kortusová, Miloš Merta 1, Matěj Skotnica 5, Honza Skřehot 2, Patrik Sýkora 3, Adam Tomašovský 2, Ríša Trybula 2

ČESKO-SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 4. turnaj - obrázek

ČESKO-SLOVENSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - 4. turnaj - obrázek

Ve velmi kombinované sestavě jsme v sobotu 12.2. vyrazili do Topol´čan, kde jsme sehráli 4. kolo česko-slovenské ligy mladších žáků.

Družstvo složené z pěti hráčů áčka, z brankáře z béčka a ze třech minižáků bojovalo statečně, ale na lepší než poslední místo to bohužel tentokrát nestačilo. Nedokázali jsme se vyrovnat s osobní obranou na Danka, k lepším výsledkům nám chyběly přesnější přihrávky , mnoho míčů taky zbytečně skončilo v rukách soupeřů, kterým jsme tak dali možnost jednoduše skórovat a v neposlední řadě byla naše obrana až moc „benevolentní“. Ne všechny zápasy jsme ale museli prohrát – dobře bylo rozehrané utkání s Karvinou, větší vůle po vítězství nám chyběla v zápase proti Bojnicím a v utkání s Kopřivnicí jsme zařadili vyšší rychlostní stupeň až v závěru utkání. Hráčům nemůžeme odepřít snahu, ale určitě mají na víc, než v některých fázích zápasu předvádějí. Věříme ale, že s přibývajícími centimetry a kily (protože např. hráči z Považské Bystrice jsou v tomto ohledu úplně někde jinde – viz foto J ) a herními zkušenostmi se budeme pomalu zlepšovat a jednou soupeřům porážku oplatíme. Samo to ale nepřijde, takže musíme dále poctivě trénovat!!! Pár fotek z turnaje najdete zde.

Sestava a branky, výsledky:

David Jaroš – Danek Korčák 15, Adam Tomašovský 10, Denis Harabiš 9, Patrik Sýkora 7, Matěj Skotnica 6, Vojta Polášek 4, Renda Galdia 3,  Kuba Foltýn

Česko-slovenká liga mladších žáků - 1. turnaj - obrázek

Česko-slovenká liga mladších žáků - 1. turnaj - obrázek

V neděli 12.12.2010 vyrazili mladší žáci „A“ do Povážské Bystrice, kde se konal první turnaj ČS ligy mladších žáků. Z pěti zápasů se nám podařilo získat 4 body a obsadili jsme 4.místo.Na fotografie z turnaje se můžete podívat tady.

Hned na úvod turnaje nás čekal rival z Karviné a i když utkání bylo zcela vyrovnané, z bodů se nakonec radoval soupeř, kterému jsme výhru darovali hlavně našimi třemi neproměněnými sedmičkami!!! Ani s dalším tradičním soupeřem – Kopřivnicí – se nám nepodařilo zvítězit. Kopřivničtí nás převyšovali rychlostí a nedokázali jsme se prosadit ani přes jejich obranu. Radost z vítězství jsme poznali ve třetím utkání proti družstvu z Topolčan, i když jsme se na ni hodně zapotili. Pěkně nám zatápěl jediný hráč, ale v posledních deseti minutách kluci konečně pochopili, že bez pomáhání si v obraně to nepůjde a začali makat a byla radost se na ně dívat J. Ve čtvrtém utkání jsme narazili na vítěze turnaje, domácí družstvo, které disponuje dvěma spojkami o výšce as i180cm, a tyto se všem týmům bránily velmi těžko. Klukům nelze odepřít bojovnost, centimetry a kila nám ale v tomto utkání chyběly. Takže jsme se soustředili na poslední zápas s Bojnicemi, ve kterém jsme bojovali nejen se soupeřem, ale už i s únavou a i když vítězství nebylo nějak jednoznačné, tak bylo J. Další turnaj ČS ligy byl naplánován na neděli 19.12.2010, další 4 turnaje se odehrají v lednu a únoru.

 Výsledky Polanka:

-         HCB Karviná 9 : 11 (2:5)

-         KH Kopřivnice 8 : 15 (2:8)

-         HK Topolčany 21 : 17 (10:9)

-         MŠK P.Bystrica 13 : 22 (7:14)

-         Kúpele Bojnice 14 : 11 (6:3)

 Sestava a branky:

Dušan Jaroš – Daniel Korčák 24, Denis Harabiš 18, Honza Skřehot 10, Adam Tomašovský 5, Vojta Kolář 2, Patrik Sýkora 2, Matěj Švancer 2, Honza Kaštovský 1

Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one