STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013
DIPOLB.jpg
V sobotu 2.3. jsme pořádali turnaj starších žáků. Družstvo DTJ Polanka "A" dokázalo všechna 4 utkání vyhrát a stalo se tak vítězem turnaje, o umístění dalších tří týmů muselo při rovnosti bodů rozhodnout celkové skóre. To mělo bohužel nejhorší naše béčko, které se tedy umístilo na nepopulárním čtvrtém místě. Hodnocení a výsledky najdete v článku.
TURNAJ ORLOVÁ - 19.1.2013 - obrázek

TURNAJ ORLOVÁ - 19.1.2013 - obrázek

V kombinované sestavě dnes vyrazili starší žáci do Orlové, kde obsadili pěkné druhé místo. V konkurenci týmů z Frýdku-Místku, Orlové, Třince a Paskova jsme se neztratili, a hlavně kolektivní a po většinu času disciplinovaná hra nás vynesla na stupně vítězů. V utkání s Paskovem, který turnaj nakonec vyhrál, jsme se drželi poločas, ale kluci bojovali až do konce. Zbytečně jsme ztratili zápas s Orlovou, 10 neproměněných tutovek ze šestky jsme neproměnili a stálo nás to dva body. Ani zbylá dvě utkání nebyla pro nás jasnou záležitostí, ale bojovností i za nepříznivého stavu jsme je dovedli do vítězného konce. Největší problém nám dnes dělalo proměňování šancí, odpustit si kluci mohli i některé zbrklé střely nebo nepřesné přihrávky, ale obecně můžeme výkon tohoto nesehraného družstva hodnotit kladně. Všichni si dostatečně zahráli, nasbírali další cenné minuty na hřišti a zkušenosti a jako příprava byl tento turnaj ideální. Jen bych chtěla zmínit jednu věc - před turnajem by se mohla dodržovat nějaká životospráva, hlavně spánek, protože na některých byla znát velká únava!!!!!! Děkujeme p. Kolářovi, Gelnarovi a Paličkovi za odvoz, a p. Mertové za organizační pomoc při odjezdu - bez vás všech by to nešlo. Těšíme se na další spolupráci !!!!

Výsledky:

- Frýdek-Místek   10 : 7
- Orlová              10 : 16
- Paskov             13 : 20
- Třinec               15 : 13

Sestava a branky:

Bodlák, Jaroš - Skřehot 9, Gelnar Petr 8, Harabiš 8, Kolář 7, Skotnica 5, Sýkora 5, Gelnar Pavel 2, Palička 2

Ostatní výsledky:

Orlová - Paskov   9 : 28
Třinec - Paskov    5 : 17
FM - Paskov       12 : 17
FM - Třinec           8 : 9
FM - Orlová        12 : 13
Orlová - Třinec    15 : 10
TURNAJ ROŽNOV - 1.-2.12.2012 - obrázek

TURNAJ ROŽNOV - 1.-2.12.2012 - obrázek

Pozdě, ale přece přináším informace o turnaji v Rožnově pod Radhoštěm. V konečném součtu jsme obsadili předposlední 12. místo, kluci nasbírali další cenné zkušenosti, ale chtělo by to už nějaký větší úspěch, abychom si dokázali, že umíme i vyhrát a trošku si zvedli sebevědomí. Výsledky, komentář atd. najdte v článku níže.
TURNAJ PASKOV - 24.11.2012 - obrázek

TURNAJ PASKOV - 24.11.2012 - obrázek

V sobotu jsme v nafukovací hale v Paskově odehráli přípravný turnaj. Ten splnil svůj účel, do hry se po delší zápasové pauze zapojil skoro celý tým (kromě tří marodů). Obsadili jsme čtvrté místo za jednu výhru a remízu, dvakrát jsme soupeři podlehli. Poprvé na tréninku, když jsme předehrávali s áčkem, které se stalo vítězem turnaje, podruhé Orlové, ale toto nás opravdu může mrzet, nezvládli jsme první poločas a ve druhém jsme už předváděli pěknou házenou. Nejhezčí utkání snad celé sezóny odehráli kluci proti Paskovu, který nám v soutěži nadělil, ale bojovný výkon nám tentokrát vynesl bod za remízu. Přehled a rozehrávka Médi, drzost Patrika, střelba spojek z dálky i jejich přihrávky do pivota, byla radost se na tento zápas dívat a kluci zaslouží pochvalu, dobrý výkon za ne zcela přesvědčivou obranou odvedli i oba brankáři. Zapracovat ale musíme hodně na obraně, boji o míč a rychlejšímu přechodu do útoku.

Výsledky: Polanka "B"

- Polanka "A" 10 : 20 (4:9 - střelce branek nemáme zapsány)
- Frýdek-Místek 11 : 10 (4:3)
- Orlová 9 : 15 (2:10)
- Paskov 17 : 17 (7:6)

Sestava a branky: podle zápisu, ale nevím, nakolik se zapisovatelům dalo věřit

Bodlák, Jaroš - Gelnar Petr 8, Sýkora 8, Kaštovský 6, Skotnica 5, Dobřický 4, Merta 4, Hradil 2, Palička 1
TURNAJ JULIÁNOV - 25.8.2012 - obrázek

TURNAJ JULIÁNOV - 25.8.2012 - obrázek

25. srpna odehrálo družstvo starších žáků "B" první turnaj v této kategorii. V Juliánově jsme obsadili třetí místo, když jsme v prvním zápase přehráli Horku nad Moravou, což v podstatě o našem umístění rozhodlo. Ve zbývajících dvou utkáních jsme tahali za kratší konec a prohráli vyšším rozdílem. Obecně jsme se trápili s větším a těžším míčem a statickou hrou v útoku (obrana nebyla až tak špatná). Ale na to, že to pro některé byl po dvou měsících zase první kontakt s házenou, to nebylo zas tak zlé. Mezi střelce se zapsali skoro všichni, dobrý výkon podal David v bráně.

Výsledky: Polanka

- Horka n.M.  15 :10 (7:5)
- Juliánov 11:24 (5:13)
- Zlín 9:18 (5:13)

Sestava a branky:

Jaroš - Merta 9, Sýkora 8, Skotnica 6, Gelnar Petr 5, Hradil 3, Petruška 2, Gelnar Pavel 1, Polášek 1, Palička
 - obrázek

- obrázek


V levém menu si vyberte turnaj nebo celou sezónu, která Vás zajímá...
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one