STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

POLANKA "A" - VSETÍN 11 : 18 (3:11)

POLANKA "A" - VSETÍN 11 : 18 (3:11) - obrázek

Do jarních odvet jsme kvůli jarním prázdninám vstoupili v trošku okleštěné sestavě, což ale nemělo na výsledku utkání vliv, protože všichni hráči jsou zvyklí se aktivně zapojovat do zápasů a v podstatě nemáme přesně danou základní sestavu. Šestnáct minut prvního poločasu jsme se soupeřem, který má v tabulce o 19 bodů více, dokázali držet krok. Pak se ale hráči zase lekli, že by mohli vyhrát zápas, a šesti ztracenými míči (přesněji nahranými přesně do rukou vsetínských hráčů) soupeř z rychlých útoků odskočil na poločasových 3:11. Do druhého poločasu ale nastoupilo úplně jiné družstvo, s chutí ještě se o výsledek poprat. Mnohem lepším a soustředěnějším výkonem se nám podařilo vyhrát aspoň druhou půli, ovšem za to se body nezískávají. Výborný výkon v brance podal David, ale všichni hráči nechali na hřišti duši a zaslouží pochvalu, ale doufáme, že se poučili z chyb, kterých bylo opět více, než už by mělo být.