STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013

Hlavní stránka

ČINNOST TĚCHTO STRÁNEK BYLA 3.8.2013 UKONČENA. DÍKY VŠEM ZA PŘÍZEŇ. Klárčaslunicko_krasne.jpg
plocha 007.jpg
Ukončení na Dělňáku se stalo již tradicí, a ani letošní rok nebyl výjimkou. V pátek 14.6. se v areálu Dělňáku sešli hráči přípravky, minižáci, mladší žáci a starší žáci "B", aby společně se svými rodiči, sourozenci a trenéry zakončili další rok společné práce.

Hráči mohli dát co proto svým rodičům v utkání v házené, trenéři měli příležitost zhodnotit roční snažení a rozdat svým svěřencům něco dobrého za výdrž :-) Některým se tato rozlučka protáhla do pozdních nočních hodin :-) a věřím, že se toto setkání muselo líbit všem. Tímto děkuji všem za účast a přála bych si, abychom se na Dělňáku v minimálně stejně hojném počtu, sešli i příští rok... Na fotky se můžete podívat tady.

Speciálně za naše družstvo chci poděkovat Jevě za skvěle odvedenou práci, to ani slovy nejde popsat, jak si cením všeho, co s kluky dokázala. Takže jen tak dál, snad se ta snaha promění brzy i v nějaké ty herní úspěchy, ale vítěztsví není všechno, to my víme :-) DÍKY :-)
závěr.jpg
Tradičním domácím turnajem završili starší žáci "B" sportovní sezónu 2012/2013. Letošní Polanka Cup byl v naší kategorii velmi kvalitně obsazen, odehráli jsme pěkná utkání s mnohem fyzicky i herně vyspělejšími soupeři, ale na body jsme nedosáhli ani v jednom zápase. I když v některých z nich nám k výhře moc nechybělo, vždy byla fáze zápasu, kdy jsme měli výpadek v útoku nebo v obraně a soupeř toho využil ve svůj prospěch.

Střelecky jako vždy nikdo z našich hráčů nedominoval, předvedli jsme opět kolektivní výkon, a pochvalu za bojovnost a nasazení ve všech utkáních zaslouží všichni hráči i brankáři. V konečném součtu jsme obsadili předposlední 12. příčku. Stínem turnaje byla zranění dvou našich hráčů, kdy Matěj Bodlák skončil s otřesem mozku v nemocnici a Dan Petruška si přivodil naštípnutí nosní přepážky. Oba jsou už ale v pořádku a doufám, že se jim podobné střety do budoucna vyhnou.


Na fotogalerii se můžete podívat zde.

Výsledky:

Polanka "B"

- Velké Meziříčí          7 : 17
- Vsetín                   14 : 20
- Sokol Ostrava          8 : 24
- HC Ostrava (dorky) 12 : 16
- Hradec Králové        6 : 11
- Nové Bránice           7 : 12           

Sestava a branky:

Bodlák, Jaroš - Gelnar Pavel 10, Merta 10, Gelnar Petr 8, Sýkora 8, Petruška 7, Adamec 6, Hradil 4, Skotnica 1, Palička
LOGOSTRZI.JPG
Turnajem tří družstev, která se po sezóně umístila na 4.-6. místě, jsme zakončili letošní soutěž. S dvěma brankáři, pěti křídly, čtyřmi pivoty a jedinou klasickou spojkou jsme si nevedli až tak špatně, něco k jednotlivým zápasům si můžete přečíst níže.

POLANKA "B" - ORLOVÁ 23 : 22 (14:10)

Do zápasu s Orlovou jsme vletěli s lehkostí a v 10. minutě vedli 7:4. Dobře bránili, Mates něco pochytal a v útoku jsme nedělali moc chyb. Ale po deseti minutách si kluci zas uvědomili, že by mohli vyhrát, a od té doby nadělali strašně moc technických chyb, v útoku zbytečně divočili a obrana nebyla vůbec soustředěná. Do poločasu se výkon sice zvedl, ale druhá půle měla podobný obraz. Za stavu 21:16 ve 41, minutě utkání opět zkrat, obava z vítězství a místo klidného vítězství jsme se o výhru museli bát do poslední sekundy... Ale kluci to zvládli, a potvrdili, že můžou hrát solidní utkání úplně se všemi, jen není třeba se výhry bát!!!!!!!!

POLANKA "B" - FRÝDEK-MÍSTEK 20 : 28 (7:18)

Po prvním zápase nám v prvním poločase s Frýdkem, který začal chvilku po Orlové, trošku docházel dech. I když jsme pravidelně střídali, kluci i pod tíhou únavy kupili jednu technickou chybu za druhou. V obraně nebyli důslední a frýdečtí trestali každé naše zaváhání. Poločasový výsledek 8:17 byl hodně podobný jarní odvetě ve Frýdku. Ale o poločase jsme si řekli, že si nenecháme nadělit latu. Kluci našli poslední fyzické i morální síly a zlepšenou obranou a odvahou a nápadem v útoku dokázali vyhrát aspoň druhý poločas. Určitě zaslouží pochvalu za to, že nesložili zbraně a rvali se až do konce.

Obecně musím pochválit oba brankáře, kteří se blýskli nejedním důležitým zákrokem. Obranu si dobře řídili Pepa a dvojče - absence těchto hráčů v obraně byla místy znát - dokázali strhnout k lepšímu výkonu i své spoluhráče. Jak už bylo zmíněno, tak jsme hráli s jedinou klasickou spojkou, která taky musela občas spočívat, ale Miloš, Tom i Renda s Patrikem prokázali svoji univerzálnost a své si na tomto postu odehráli, nastříleli pěkné góly a vymysleli i gólové přihrávky. Na křídle hrál dnes prim Danek, který dokázal jako pravák z pravého křídla nastřílet 11 gólů, a to všechny ze hry!!! V pravých okamžicích ale z křídla skórovali i naše posily z mladších žáků, Vojta a Renda, kteří vnesli do družstva zase něco navíc. Chci poděkovat všem hráčům za předvedené výkony a rodičům za dopravu a podporu z tribuny. Dnešní turnaj ukázal, že práce a píle všech zúčastněných má smysl a určitě je i příslibem do budoucna.

Sestava a branky (souhrně):

Danek 11, Peter 10, Dvojče 9, Milda 3, Tomáš 3, Vojta 3, Renda 2, Titan 1, Pepa 1, Paťas, Mates, Davča
LOGOSTRZI.JPG
K poslednímu zápasu základní části jarních odvet jsme se vydali do Třince, a je velká škoda, že jsme z něj odjeli s prázdnou. Po slabším začátku (1:3) jsme zabrali a otočili skóre ve svůj prospěch (7:4), a to nesmírnou bojovností, dobře šlapající obranou a nápadem v útoku. Ale proč si v klidu dokráčet na vítězné vlně za dvěma body, když můžem začít dělat chyby a prohrát? Do poločasu jsme si nesmyslnými chybami nechali nasázet laciné góly a prohráli jsme 7:9. Abychom zas do druhé půlky vlítli a srovnali na 10:10 a aby se trenérky moc nenudily asi... Skóre bylo vyrovnané v podstatě až do konce, rozdíl mezi námi a soupeřem byl dneska v tom, že jsme nedokázali ubránit soupeřovu pravou spojku, zatímco naše spojky byly dneska docela neškodné a bály se vzít na sebe zodpovědnost. Každý zápas nemusí být posvícení, to je pravda, ale tři neproměněné sedmičky a dva vyložené náskoky nás dneska opravdu mrzí. Do konce sezóny ještě odehrajeme asi dva turnaje, kde Třinci a Frýdku-Místku můžeme jarní i podzimní porážky vrátit. Doufám, že se k nám přikloní i trošku štěstí, a že nějaký bod získáme.

Sestava a branky:


Jaroš -  Merta 7, Gelnar Pavel 2, Petruška 2, Sýkora 1, Dobřický 1, Gelnar Petr 1, Skotnica 1, Adamec, Galdia, Hradil, Palička
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one