STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013
SOUSTŘEDĚNÍ ČELADNÁ - obrázek

SOUSTŘEDĚNÍ ČELADNÁ - obrázek

!!! PŘIDÁNY DALŠÍ FOTKY !!!

Ve dnech 7. až 13. srpna se celá mládežnická složka našeho oddílu zúčastnila soustředění na Čeladné - v rekreačním areálu Čeladenka. Mladší žáci odjeli téměř v plném počtu - kdy doma zůstali jen 4 hráči z 24. Co jsme prožili, si můžete přečíct níže. Na fotogalerii se můžete podívat tady.


Pvní den jsme poprvé a taky naposledy vyzkoušeli bazén v areálu a potom už dvacítka statečných začala polykat tréninkové dávky. Jejich obsah byl různý, ale nechyběly úvodní testy, dále běhy, posilovací a zpevňovací cvičení, koordinační cviky a samozřejmě hry. Během celého soustředění mezi sebou soutěžila  družstva, která sbírala body nejen za společné úspěchy v hrách, ale také bodíky za disciplíny jednotlivců nebo také za úklid pokoje (nutno říct, že tato položka pořadí ovlivnila asi nejvíce :-) ). Ve volném dni jsme navštívili lanové centrum Opičárna, kde si ti odvážní vyzkoušeli své umění na lanech ve stížených podmínkách, protože počasí nám fakt nevyšlo :-)

Všechny hráče musím pochválit za přístup k tréninkům, nebyl žádný větší problém, který by se nedal vyřešit zvýšením hlasu nebo nějakou "odměnou" :-) Věřím, že jsme trošku polechtali i kondičku a týden v prostředí, které nám všem snad vyhovovalo, zúročíme v zápasech :-) Taky chci poděkovat všem rodičům, kteří v pátek přispěli ke skvělému zakončení soustředění svým příjezdem a těším se zase na další akci :-)
21.08.2011 08:34:48
Clarky
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one