STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013
HODNOCENÍ SEZÓNY MLADŠÍCH ŽÁKŮ - obrázek

HODNOCENÍ SEZÓNY MLADŠÍCH ŽÁKŮ - obrázek

V pátek 15.6.2012 jsme zakončili společně s minižáky i jejich rodiči sezónu akcí na Dělňáku. Sešlo se nás dost, fotky si můžete prohlédnout tady. Rok utekl jako voda, a jak jsme ho zvládli, co jsme všechno stihli apod, si můžete přečíst v článku.
SOUSTŘEDĚNÍ OSTRAVICE - 2.-4.3.2012 - obrázek

SOUSTŘEDĚNÍ OSTRAVICE - 2.-4.3.2012 - obrázek

Ve dnech 2.-4.3.2012 se většina mladších žáků zúčastnila krátkého zimního soustředění v RS Skalka na Ostravici. Na děti čekal pestrý sportovní program především ve formě běhání, abychom před startem sezóny ještě trošku poškádlili fyzičku, nejoblíbenější ale bylo rugby ve sněhu. Hlavně jsme se ale všichni nadýchali čerstvého vzduchu, který nás sice ze začátku dusil :-), ale myslím, že si všichni těch pár dní užili, jak děti, tak trenéři i rodiče, kteří s námi vyrazili. Díky všem za stoprocentní nasazení v tréninku, jen tak dál kluci :-) Fotogalerii najdete tady.
DESETIBOJ - VÝKONY "B" DRUŽSTVA

DESETIBOJ - VÝKONY "B" DRUŽSTVA

Béčku se oproti áčku dařilo hlavně ve střelbě na přesnost a v hodu do dálky. Všechny musím pochválit za snahu, myslím, že všichni odvedli své nynější maximum a snažili se. Hlavním cílem bylo si vyzkoušet něco nového a poměřit síly v netradičních disciplínách. Všichni hráči přispěli svým dílem a konečné pořadí je pouze pro přehled.
DESETIBOJ - VÝKONY "A" DRUŽSTVA

DESETIBOJ - VÝKONY "A" DRUŽSTVA

Výsledky některých hráčů myslím mohly být lepší, někteří naopak mile překvapili. I když za Karvinou zaostáváme celkem dost i v individuálních disciplínách, nemůžu hráčům odepřít snahu, někteří se oproti loňsku zlepšili více, někteří méně, u některých disciplín, jako je překážková dráha, to nejde posoudit, protože byla letos jiná. Každopádně rezervy mají všichni a je třeba makat, makat a ještě jednou makat.
SOUSTŘEDĚNÍ ČELADNÁ - obrázek

SOUSTŘEDĚNÍ ČELADNÁ - obrázek

!!! PŘIDÁNY DALŠÍ FOTKY !!!

Ve dnech 7. až 13. srpna se celá mládežnická složka našeho oddílu zúčastnila soustředění na Čeladné - v rekreačním areálu Čeladenka. Mladší žáci odjeli téměř v plném počtu - kdy doma zůstali jen 4 hráči z 24. Co jsme prožili, si můžete přečíct níže. Na fotogalerii se můžete podívat tady.


Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one