STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013
HODNOCENÍ SEZÓNY PŘÍPRAVKY - obrázek

HODNOCENÍ SEZÓNY PŘÍPRAVKY - obrázek

Nelehký úkol v tomto roce čekal naše nejmladší hráče. V úvodu je asi dobré připomenout, že většina si poprvé zahrála první turnaje v miniházené 4+1, protože hráčů stěžejního ročníku 2000 bylo málo. Proto dostala i v soutěžních turnajích šanci naše přípravka. A všichni si vedli výborně, i když na nás čekala úskalí v podobě práce v kolektivu, která byla pro většinu nová, poslouchání trenéra na tréninku i při zápase apod. Náplň tréninků byla po celý rok pestrá a i díky tomu se všichni postupně zlepšovali ve všech dovednostech.
HODNOCENÍ SEZÓNY MINIŽÁKŮ - obrázek

HODNOCENÍ SEZÓNY MINIŽÁKŮ - obrázek

Náročná sezóna čekala na minižáky ročníku 2000. Těch bylo v září 2010 pouze 5, a tak začali trénovat společně s mladšími žáky „B“, absolvovali s nimi letní i zimní přípravu a některé turnaje a hráli jak soutěžní turnaje v miniházené 4+1, tak oblastní soutěž mladšího žactva. Někteří hráči odehráli i turnaje ze série Česko-slovenské ligy a určitě nebyli na hřišti pouze do počtu. Naše řady se rozšířily až v průběhu tohoto roku a to o 4 hráče, kteří společně se zkušenějšími hráči a hráčkami stáli za největším letošním úspěchem – 3.místem na Polanka Cupu.
HODNOCENÍ SEZÓNY MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B" - obrázek

HODNOCENÍ SEZÓNY MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B" - obrázek

Do soutěžního ročníku 2010/2011 jsme se rozhodli přihlásit 2 družstva mladších žáků, „B“ družstvo bylo složeno z hráčů, kteří přecházeli z miniházené na klasickou házenou, a z nových hráčů. Cílem tohoto družstva bylo aktivní a rovnoměrné zapojení všech hráčů do zápasů.
 - obrázek

- obrázek


V levém menu si vyberte výsledky nebo akce kategorií,  které Vás zajímají...
HÁZENKÁŘSKÝ DESETIBOJ - obrázek

HÁZENKÁŘSKÝ DESETIBOJ - obrázek

doplněna fotogalerie - zde

Pořádnou dávku energie dnes museli proházat naši mladší žáci a minižáci (r.2000), kteří v domácí hale absolvovali házenkářský desetiboj. Své umění předváděli hráčky a hráči v kolektivních soutěžích jako normální utkání v házené,  v zápasech s nařízenou osobní obranou a v shout-outu (trháky), ale také v disciplínách jednotlivců - pětiskok, hod míčem, střelba na přesnost, opičí dráha a rychlý běh. "A" družstvo bylo složeno z hráčů, kteří za áčko nastupují v mistrovské soutěži, tito byli doplněni o naši "ženskou složku" Míšu s Dančou a s házenou začínající Kryštofa s Dankem P. Družstvo se v konkurenci šesti družstev umístilo na 4. místě, kdy vynikalo především v shout-outu. Do hry se stejně jako v "B" družstvu zapojili všichni hráči a hráčky a o to nám jde především. Téměř všichni si v házenkářských disciplínách dali gól, v soutěžích jednotlivců každý přispěl svým dílem. Jak si jednotliví hráči vedli se dozvíte po zveřejnění všech výsledků. "B" družstvo skončilo na 5. místě a hlavně v individuálních disciplínách bylo vidět zlepšení hráčů. Za dnešní výdrž zaslouží všichni velkou pochvalu. Jsme zase o něco zkušenější a budeme-li všichni pokračovat v poctivé docházce na trénink, výsledky budou lepší a lepší. Můžeme se o tom přesvědčit třeba příští rok na Házenkářském desetiboji .
Výsledky desetiboje - obrázek

Výsledky desetiboje - obrázekNíže se můžete podívat, jakým dílem se hráči startující v desetiboji podíleli na bodech svých družstev.
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one