STARŠÍ ŽÁCI "B"- SEZÓNA 2012/2013
TURNAJ MINIŽÁKŮ - KOPŘIVNICE - 28.5.2011 - obrázek

TURNAJ MINIŽÁKŮ - KOPŘIVNICE - 28.5.2011 - obrázek

Poslední turnaj v této sezóně odehráli minižáci v Kopřivnici. Oba naše týmy čekala na závěr ta nejlepší družstva celé soutěže – HCB Karviná, HC Zubří a Kopřivnice. Rozdíl mezi těmito celky a námi byl sice v obou skupinách výrazný a ani jedno družstvo nedokázalo zvítězit, ale všichni ze sebe vydali to nejlepší a zaslouží pochvalu.

TURNAJ MINIŽÁKŮ - KARVINÁ - 10.4.2011 - obrázek

TURNAJ MINIŽÁKŮ - KARVINÁ - 10.4.2011 - obrázek

Minižáci absolvovali další soutěžní turnaj. Karvinská půda nám oproti mladším žákům celkem svědčila, a i když jsme nevyhráli všechny zápasy, nemusíme se za naše výkony vůbec stydět. Důležité je, že jsme si zahráli a posbírali zase nějaké ty herní zkušenosti. Jak jsme si vedli si můžete přečíst níže.
TURNAJ MINIŽÁKŮ - POLANKA - 26.3.2011 - obrázek

TURNAJ MINIŽÁKŮ - POLANKA - 26.3.2011 - obrázek

Dnes jsme v naší hale pořádali další turnaj minižáků. Jsme rádi, že se zúčastnily skoro všechny děti, které do turnajů už nastupují, a že je přišli podpořit snad všichni rodiče. Atmosféra byla skvělá a doufám, že se zopakuje v květnu, kdy hostíme další turnaj Na naše výsledky se můžete podívat níže, na fotogalerii zde.
TURNAJ MINIŽÁKŮ - OPAVA - 6.3.2011 - obrázek

TURNAJ MINIŽÁKŮ - OPAVA - 6.3.2011 - obrázek

Přesně měsíc po turnaji v Karviné nás dnes čekal další soutěžní turnaj minižáků, tentokrát v Opavě. Vzhledem k začínajícím jarním prázdninám a ke stáletrvající nemocnosti jsme měli trošku obavy, jestli vůbec odcestujeme, ale nakonec jsme se dali dohromady ve slušném počtu. Jak jsme si vedli, se dočtete níže. Fotogalerie doplněna ZDE.

TURNAJ MINIŽÁKŮ - KARVINÁ - 6.2.2011 - obrázek

TURNAJ MINIŽÁKŮ - KARVINÁ - 6.2.2011 - obrázek

Po dlouhých dvou a půl měsících odehráli miňásci další soutěžní turnaj. Termín v Karviné nebyl kvůli pololetním prázdninám a počínající chřipkové epidemii ideální, ale nakonec se nás sešlo do každého družstva šest a aspoň jsme si po dlouhé době pořádně zahráli :-)

"A" družstvo dnes sice ani jednou nezvítělo, ale za své výkony se nemusí vůbec stydět. Škoda prvního utkání, ve kterém jsme větší holky z Karviné přehrávali snad ve všech směrech, až na naši žalostnou koncovku. Střelecky jsme se ale prosadili v krásném utkání proti Zubří, kde jsme brankově prosadili všichni a i když jsme prohráli o jedinou branku, předváděli jsme fakt hezkou a rychlou miniházenou :-). Poslední utkání patřilo Kopřivnici, se kterou jsme drželi krok jen jeden poločas, ale snažili jsme se až do konce a i v tomto utkání se nám podařilo pár krásných akcí. Pěkně dnes zachytali i zahráli oba "brankáři" Renda s Kubou, střelecky opět vynikl Vojta, vzrůstající formu a házenkářské umění potvrdily Danča s Míšou a premiéru si dnes odbyl Ondra, který je velkým příslibem do budoucna.

Výsledky, sestava a branky "A" družstva:

Polanka "A"

- Sokol Karviná 10 : 14 (9:8)
- HC Zubří 25 : 26 (11:12)
- Kopřivnice 21 : 36 (14:18)

Vojta Polášek 25, Kuba Foltýn 14, Renda Galdia 6, Danča Kortusová 5, Míša Kováčová 3, Ondra Božoň 3

"B" družstvo dnes narazilo na opravdu silné soupeře, ale žádmému hráči nelze upřít bojovnost a snaha vystřelit i ubránit :-) Letos budeme asi na každém turnaji nejmenší a nejlehčí :-), ale zkušenosti, které nasbíráme proti vyšším a tězším :-) soupeřům , jistě zúročíme v dalších letech. Nejvíce se nám dařilo v prvním utkání, ve kterém jsme holkám z Opavy nedali nic zadarmo. Svůj první turnaj dnes odehrála Markétka, která neohroženě čelila v bráně střelám soupeřů a ne jedné zabránila skončit v brance :-) Střelecky se prosadili opět Šimon s Ondrou, skvělý obranář se stává z Tomíka, strach ze soupeřů přestává mít Evča a jako lev se jak v brance tak ve hře bije náš benjamínek Maty :-)

Výsledky, sestava a branky "B" družstva:

Polanka "B"

- Opava 12 : 19 (6:9)
- HC Zubří 4 : 33 (2:20)
- Kopřivnice 5 : 33 (4:15)

Šimon Siročák 10, Ondra Sláma 9, Tomáš Hrubý 2, Evča Neuvirtová, Markétka Prauzková, Matyáš Hrubý
TURNAJ VSETÍN - 21.11.2010 - obrázek

TURNAJ VSETÍN - 21.11.2010 - obrázek

Doplněna fotogalerie - odkaz zde

Poslední soutěžní turnaj v roce 2010 odehráli včera naši minižáci. Každé družstvo tradičně sehrálo 3 utkání. Dokázali jsme zvítězit pouze v jednom, ale určitě jsme ve Vsetíně neudělali ostudu.


"A" družstvo opět odtáhlo celý turnaj bez střídání, místy to na výkonech bylo znát, místy vůbec, každopádně za skvělou kolektivní hru, kterou ve všech zápasech předvedly, zaslouží děti pochvalu. Dokázali jsme se prosadit jak individuálně, tak po hezkých akcích dvojiček až trojiček, dařil se nám rychlý přechod z obrany do útoku a naše technické chyby pramenily většinou z velké chuti dát gól :-), nebo postupem času z únavy. Gólově se víc než kdy jindy prosadil Renda, který k tomu přidal i spolehlivý výkon v brance a pěknými přihrávkami zásoboval Danču, která se blýskla nejedním hezkým gólem. Výborný výkon v brance předvedl také Kuba, kterého už málem "draftoval" soupeř :-), a když nechytal, společně s Vojtou tvořil v útoku údernou sílu. Nejlepším střelcem týmu se stal opět Vojta, víc než vstřelené branky po nebojácných průnicích na brankoviště však trenéry těší jeho přihrávky lépe postaveným spoluhráčům, které opravdu "mají oči" a jsou skvěle načasované. Své umění předvedla i Míša, která nikomu nic nedaruje v obraně a v útoku už se nebojí vystřelit na branku. Doufám, že si tyto výkony hráčky a hráči zapamatují a příští rok v nich budou pokračovat! Zapracovat musíme ale na obraně, i když včera nám spíše chyběly centimetry a kila než obranářské umění :-).

Výsledky "A" družstva:

Polanka "A" -
Hrabůvka "A" 16 : 12 (9:4)
Vsetín "A" 18 : 19 (10:8)
Ostrava "A" 14 : 20 (7:10)

Sestava a branky (podle zápisu):

Kuba Foltýn 8, Renda Galdia 12 - Vojta Polášek 15, Danča Kortusová 9, Míša Kováčová 4

Naši benjamínci hrající za "B" družstvo se opravdu lepší zápas od zápasu a jsme rádi, že se dokážou prosadit i proti větším a starším soupeřům. Střelecky se ve Vsetíně opět dařilo Šimonovi, který se ale snažil zásobovat přihrávkami i své spoluhráče. Z jeho přihrávek těžil hlavně Ondra a několik gólů dala i Terezka, která se nebála postavit do branky, stejně jako Štěpán, Tomáš nebo Adam. I když hodně přihrávek ještě končí v rukou soupeřů nebo naše střely ještě uprostřed branky, je radost se na toto družstvo dívat. Jejich zápal pro hru je prostě vidět. Asi největším překvapením byla Emča, která se rvala o každý míč, v obraně větším klukům nedarovala ani kousek prostoru a její odvážný výkon v útoku byl odměněn premiérovými góly. Věřím, že přes zimu zlepšíme své miniházenkářské dovednosti a na dalších turnajích budeme bodovat.

Výsledky "B" družstva:

Polanka "B" -
Hrabůvka "B"  14 : 26 (3:12)
Vsetín "B" 14 : 24 (6:10)
Ostrava "B" 10 : 17 (4:12)

Sestava a branky:

Tomáš Neuwirth, Štěpán Švancer - Šimon Siročák 24, Ondra Sláma 7, Terka Friedlová 4, Emma Konečná 2, Adam Slíva 1

FOTOGALERIE bude co nejdříve doplněna.
TURNAJ MINIŽÁKŮ - TŘINEC - 7.11.2010 - obrázek

TURNAJ MINIŽÁKŮ - TŘINEC - 7.11.2010 - obrázek

V brzkých nedělních hodinách vyrazili minižáci na další turnaj, tentokrát do Třince. Začínající období nemocí se nám bohužel nevyhlo a i díky tomu tentokrát ani jedno družstvo nedosáhlo na vítězství.
Nemocnost více postihla "A" družstvo, které je tvořeno hráči rořníku 2000, kterých je celkem pouze šest a dva z těchto hráčů s námi nemohli odcestovat. Úplnou házenkářskou premiéru si odbyl Kryštof, který bojoval sám se sebou, s pravidly, se soupeři statečně a příště přidá určitě i nějaké branky. Benjamínek Tomík statečně čelil výškové a váhové přesile soupeřů, ale hlavně v obraně a v brance dokázal, že je platným hráčem a že se vůbec nebojí. Tahouni družstva Vojta, Kuba a Danča tentokrát neměli moc dobře seřízenou střeleckou mušku, ale oproti minulým turnajům jsme v Třinci narazili na házenkářsky vyspělejší družstva, na kterých jsme si ověřili, že na sobě musíme dále poctivě pracovat. Ponaučení pro další turnaje ale zní, že za každých okolností i když se nedaří se nesmíme začít vztekat a nesmíme přestat hrát jako družstvo!!! Sólování a vztekání nám bodíky nepřinesou!!!

Výsledky Polanka "A"

HCB Karviná "A" 6 : 20
Sokol Karviná 8 : 20
Třinec 8 : 10

Sestava a branky:

Vojta Polášek 12, Kuba Foltýn 9, Danča Kortusová 3, Kryštof Bartošek, Tomáš Hrubý

"B" družstvo v Třinci taky nemělo jednoduchou úlohu, ale rvalo se statečně. Tito mladí hráči  dělají pokroky a některé čekají ještě 3 nebo dokonce 4 roky minižákovských turnajů a tak nás v budoucnu úspěchy jistě neminou. Do  střeleckých tabulek si další góly zapsali jen Ondra s Šimonem, ale věřím, že ostatní hráči a hráčky přidají přesné zásahy hned na dalším turnaji, kde se utkáme se Vsetím, Hrabůvkou a Ostravou. Tento turnaj se uskuteční 21.11. ve Vsetíně od 15:00 hod.

Výsledky Polanka "B"

- HCB Karviná "B" 5 : 14
- Lesana Zubří 9 : 26
- Opava 8 : 21

Sestava a branky:

Šimon Siročák 12, Ondra Sláma 9, Matyáš Hrubý, Emma Konečná, Eva Neuvirtová, Štěpán Švancer
TURNAJ MINIŽÁKŮ - POLANKA - 23.10.2010 - obrázek

TURNAJ MINIŽÁKŮ - POLANKA - 23.10.2010 - obrázek

Další turnaj minižáků se dnes odehrál v naší hale. Podpořit nás přišlo hodně rodičů a kamarádů, kterým jsme ukázali, že se neustále zlepšujeme :-), a že s námi musí soupeři počítat :-) Fotogalerii z turnaje si můžete prohlédnout tady.

"A" družstvo dnes nenašlo přemožitele, nesmíme ale usnout na vavřínech a dále poctivě trénovat. Pořád nám chybí provádění všech činností ve větší rychlosti a přesnost střelby hlavně z prostoru křídel, co nás ale zdobí je bojovnost v obranných činnostech a už se také nebojíme něco na hřišti předvést - gól si dnes dali všichni hráči. Střelecky se opět blýskl Vojta, který ale oproti minulým turnajům už dnes více zásoboval své spoluhráče přesnými gólovými přihrávkami :-). Několik gólů padlo do branky soupeřů i našim dvěma slečnám, které se prosadily hlavně v zápasech s dívčími družstvy - nesmíme se kluků bát :-) Na benjamínka Tomíka je 100%ní spolehnutí v obraně a přestane-li se bát, určitě dá více branek v dalších turnajích. A nakonec - v brance se nám rýsuje skvělá dvojice brankářů - Kuba s Rendou dnes bránu v některých chvílích vyloženě zavřeli a přidali i pár hezkých branek!!!

Výsledky Polanka "A":

- Frýdek-Místek "A" 11 : 8 (8:4)
- Hrabůvka "A" 15 : 10 (8:4)
- Poruba "A" 13 : 7 (9:4)

Sestava a branky:

Kuba Foltýn 7, Renda Galdia 2 - Vojta Polášek 21, Míša Kováčová 5, Danča Kortusová 3, Tomáš Hrubý 1

Další výsledky skupiny:

Hrabůvka "A" - Poruba "A" 15 : 18
Frýdek-Místek "A" - Poruba "A" 14 : 3
Frýdek-Místek "A" - Hrabůvka "A" 20 : 7

"B" družstvo narazilo v prvním utkání na vítěze B skupiny - Frýdek-Místek a než se rozkoukalo, bylo po zápase. Na větší a zkušenější protihráče jsme nestačili, ale oproti minulým turnajům už náš rpojev vypadal zase trošku více házenkářsky :-)  V dalších dvou utkáních jsme ale dokázali držet se soupeři krok a získali další dva bodíky. Béčku střelecky vévodí Ondra s Šimonem, kteří dnes obstarali skoro všechny branky družstva. Ostatní si z jejich nebojácnosti a dravosti vezmou jistě do příště příklad a i na jejich konto se připíší další přesné zásahy :-) V brance se střídali dva nejstatečnější - Matyáš s Tomem, svou miniházenkářskou premiéru si odbyla Emma. Naši nejmenší nám svými výkony i tréninkovou docházkou dělají prostě radost :-)

Výsledky Polanka "B":

- Frýdek-Místek "B" 8 : 19 (1:9)
- Hrabůvka "B" 11 : 14 (8:8)
- Poruba "B" 16 : 11 (8:5)

Sestava a branky:


Tomáš Neuwirth, Matyáš Hrubý - Ondra Sláma 19, Šimon Siročák 14, Terezka Friedlová 1, Adam Slíva 1, Emma Konečná, Eva Neuvirtová

Další výsledky skupiny:

Hrabůvka "B" - Poruba "B" 24 : 9
Frýdek-Místek "B" - Poruba "B" 14 : 2
Frýdek-Místek "B" - Hrabůvka "B" 14 : 14
Turnaj minižáků - Hrabůvka - 10.10.2010 - obrázek

Turnaj minižáků - Hrabůvka - 10.10.2010 - obrázek

Fotogalerie - zde

Druhý turnaj odehráli dnes naši minižáci a někteří hráči, kteří ještě věkově patří do přípravky. Tentokrát byla našimi soupeři družstva Ostravy, Hrabůvky a Poruby. V hale v Paskově, kde se tento turnaj nakonec odehrál, se našim družstvům dařilo.

"B" družstvo,
za které nastoupili naši nejmladší, vybojovalo první body a radost z nich a z výkonů obecně byla opravdu velká. Děti hrály první dva zápasy se sobě rovnými soupeři, a na výkonech to bylo znát. Oproti minulému turnaji jsme se už nebáli vystřelit na branku, omezili jsme přihrávky soupeřům a téměř všichni hráči se mohli radovat ze vstřelené branky. Holky z Hrabůvky byly nad naše síly, kdy jsme si ještě nedokázali poradit s osobní obranou, ale my všechno doženeme :-). Všechny děti chodí na tréninky pravidelně a my se snad můžeme těšit na šikovnou generaci malých házenkářů, kteří se jistě budou turnaj od turnaje dále zlepšovat.

Výsledky "B" družstva:

Polanka "B"
- Sokol Poruba "B" 10 : 10 (4:3)
- Sokol Ostrava "B" 14 : 6 (5:5)
- Sokol Hrabůvka "B" 9 : 25 (5:14)

Sestava a branky:

Matyáš Hrubý - Šimon Siročák 16, Terezka Friedlová 7, Ondra Sláma 7, Eva Neuvirtová 3, Viktor Svoboda, Štěpán Švancer

"A" družstvo prošlo turnajem s bilancí 2 výhry a jedna remíza. Všechny hráče musím pochválit za bojovnost a schopnost otočit zápas z nepříznivého stavu v náš prospěch. V útoku hrál dnes prim Vojta, kterému to ale trošičku skřípalo v obraně, ale jako správný bojovník vždy bojoval až do konce, i když se zrovna nedařilo. V bráně spolehlivě chytal Kuba i Renda, statečně čelil ranám soupeřům i benjamínek družstva Tomík, který se taky v útoku i v obraně rval o každý balón. V útoku se konečně nebáli předvést své umění Míša s Rendou, chce to ale ničeho se nebát a snažit se dávat gólíky častěji :-). Pro příště ale musíme zpřesnit přihrávky a zrychlit přechod do útoku, kde nám to hlavně po křídlech ještě trošku vázne :-)

Výsledky "A" družstva:

Polanka "A"
- Sokol Poruba "A" 15 : 12 (6:5)
- Sokol Ostrava "A" 14 : 14 (4:6)
- Sokol Hrabůvka "A" 19 : 11 (9:6)

Sestava a branky:


Tomáš Hrubý, Kuba Foltýn 3 - Vojta Polášek 32, Míša Kováčová 7, Renda Galdia 5
TURNAJ MINIŽÁKŮ 25.9.2010 - FRÝDEK-MÍSTEK - obrázek

TURNAJ MINIŽÁKŮ 25.9.2010 - FRÝDEK-MÍSTEK - obrázek

První letošní turnaj minižáků se konal dnes ve Frýdku-Místku. Na fotogalerii se můžete podívat tady. (Je to focené kompaktem, takže nic moc kvalita, příště to se zrcadlovkou bude lepší).
 
Jelikož nám chybí děti stěžejních ročníků 2000 a 2001 , budou letos "B" družstvo tvořit převážně hráči přípravky (2002 a 2003). Pro mnohé to dnes byl první ostrý start v házené. Sem tam nás neposlouchaly ručičky, sem tam nožižky, místy nám míč letěl úplně jinam, než jsme chtěli, hodněkrát jsme přihráli také starším a silnějším soupeřům, ALE snažili jsme se rvát se o každý míč a věřím, že se zápas od zápasu budeme lepšit, až pořádně zjistíme, kde máme stát, kam běžet a kam střílet apod.
Několik gólíků nám tam spadlo, ale vůbec  nejdůležitější bude pro toto družstvo radost ze hry. Pochvalu zaslouží všichni hráči a Tomáš Neuwirth v brance, který statečně čelil prudkým ranám soupeřů a nejednu pochytal. Poděkování patří všem rodičům, kteří se na nás přijeli podívat a  neúnavně nás povzbuzovali!!!

Výsledky, sestava a branky "B" družstva:

Polanka "B":
- Frýdek-Místek "B" 3 : 13 (1:10)
- Zubří "B" 4 : 28 (1:10)
- Kopřivnice "B" 2 : 43 (2:23)

Tomáš Neuwirth - Ondra Sláma 6, Šimon Siročák 2, Terezka Friedlová 1, Eva Neuvirtová, Adam Slíva

Za "A" družstvo nastoupili čtyři hráči ročníku 2000 a nováček Tomík Hrubý (2001), který se statečně rval s fyzicky zdatnějšími soupeři a nebál se postavit také do branky. Jeho statečnost byla "odměněna" dvěma body, které se mu podařilo vystřílet trestným hodem, gratujujeme k první brance! Zbytek družstva hrál letos miniházenou také poprvé a někdy se dařilo více, někdy méně. S přibývajícimi minutami nám docházely síly, neboť jsme odehráli všechny zápasy (2x12 minut) bez střídání, ale vždy jsme se snažili bojovat až do konce. Místy nám chyběla přesná muška, jindy zase rychlost, ale zvláště v prvních poločasech jsme se soupeři drželi krok. Prim hráli Vojta s Kubou, Rendův a Míšin čas určitě ještě přijde a na dalším turnaji to zase bude lepší a lepší.

Výsledky, sestava a branky "A" družstva:

Polanka "A":
- Frýdek-Místek "A" 10 : 9 (4:3)
- Zubří "A" 15 : 33 (12:17)
- Kopřivnice "A" 15 : 22 (4:13)

Vojta Polášek 22, Kuba Foltýn 11, Renda Galdia 3, Míša Kováčová 2, Tomáš Hrubý 2
Nábory.cz - sportovní kroužky, zájmové kroužky a volný čas
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one